All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ wifi lte router ] match 384 Products.
VOIP CPE Dual SIM Mobile 4G LTE Router 150Mbps 300Mbps With Battery
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11 B/g/n Wifi4 |
|---|---|
| Band Support: | LTEB1/3/5/7/8/20/38/39/40/41,WCDMA:B1/5/8 |
| Antenna: | 4G 1T2R MIMO Supported, Optional SMA Antenna Connector |
5G Modem WiFi 6 Router NR NSA / SA Wireless CPE Voice Volte Gigabit Ethernet
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | Yes |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
TUOSHI 5G Modem WiFi 6 Router NR NSA / SA Wireless CPE Voice Volte Gigabit Ethernet 4G
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | Yes |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
Indoor LTE Router With Sim Slot 1200mbps 5dBi Antennas
| Standard: | 802.11 B/g/n/ac |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Input Voltage: | 12V |
TUOSHI 5G 4G LTE WiFi 6 Router With Gigabit Ethernet Coverage 3000sqft 64 Devices
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | Yes |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
8h 150mbps Wireless Router Indoor Mobile Hotspot 4G LTE Router
| Standby: | 8 Hour |
|---|---|
| LTE Download: | 100Mbps |
| LTE Upload: | 50Mbps |
WiFi Wireless 300Mbps LAN WAN Ethernet CPE 4G LTE Router Unlocked Sim Card
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenna: | 4* 5dBi Antennas (foldable) |
| Input Voltage: | 12V 1A |
FCC Cat 4 Antenna Wifi Wireless LTE Router Low Power 4g Modem With Sim Card
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenna: | 4* 5dBi Antennas (foldable) |
| Input Voltage: | 12V 1A |
CAT4 4G LTE Router 300Mbps Wireless LTE Router With Sim Card Slot
| Antenna: | 4 Detachble Antenna, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Speed: | 300mbps |
| Input Voltage: | 12V |
Unlocked 4G LTE Router 300Mbps LAN Port With Sim Card Slot
| Speed: | 300mbps |
|---|---|
| User: | 32 Users |
| Standard: | 802b/g/n/ac |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

