All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ wifi lte router ] match 403 Products.
5G CPE модем WiFi 6 Маршрутизатор NR NSA / SA Беспроводной CPE Volte Гигабитный Ethernet
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | Yes |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
WCDMA Portable Mobile Hotspot Unlocked Netstick Usb Modem 100.8Mbps
| LTE Upload: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Interface: | USB2.0 |
| Custmoized: | Logo |
Interface 1 WAN 4 LAN 5G CPE equipped with 5G NR network standard enabling robust and scalable business connectivity
| Datarate: | DL 600Mbps/UL 50Mbps |
|---|---|
| Usb Cable: | 10m |
| Sim Card Slot: | 1 X Nano SIM |
1200Mbps Wireless Router with Firewall Security and 1 SIM Card Slot
| Support: | 32devices |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Power Supply: | 12V DC, 1A |
150Mbps 10Users WPS SMS Mifis Wireless 4g Lte Wifi 4g Sim Card Router With Battery
| Max. LAN Data Rate: | 150Mbps |
|---|---|
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
| Wi-Fi Supported Frequency: | 2.4G |
Tuoshi Factory LTE 5G CPE For Advanced Wireless Standard Outdoor Wifi6
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
|---|---|
| Ports: | 1x LAN/1x USB |
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
5G NR 5G Outdoor CPE with 600Mbps 5G CPE Router WiFi6 Wireless Modem 600Mb/S 5G POE LTE Wifi Roteador
| Transmission Rate: | 600Mbps |
|---|---|
| Productname: | 5G LTE Outdoor CPE Router |
| Datarate: | DL 600Mbps/UL 50Mbps |
150Mbps 10Users WPS 2.4g Sim Card Slot 4g Lte Wifi Pocket Hotspot Router With Battery
| Max. LAN Data Rate: | 150Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | Yes |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
Stay Connected Anywhere with 4g Mini Mifi 150Mbps LTE Upload and WPA/WPA2 Wifi Security
| Chipset: | ASR1803 |
|---|---|
| Frequency Band: | B1/B3/B5/B8/B34/B38/B39/B40/B41 W B1/B8 |
| LTE TDD/FDD: | 3GPP R9 Cat. 4, Downlink/Uplink Up To 150Mbps/50Mbps |
190 X 125 X 30mm 5G Outdoor CPE Router for Outdoor Surveillance Systems
| Products Status: | New |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

