All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ wireless standard 5g cpe ] match 65 Products.
2x External Antenna Outdoor CPE Router 600Mbps/5GHz 867Mbps WiFi Speed
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 600Mbps/5GHz: 867Mbps |
5G Modem WiFi 6 Router NR NSA / SA Wireless CPE Voice Volte Gigabit Ethernet
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | Yes |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
OEM 4G LTE Outdoor CPE Router 800/900/1800/2100/2600MHz Frequency Band
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
| Antenna: | 2x External Antenna |
5G CPE модем WiFi 6 Маршрутизатор NR NSA / SA Беспроводной CPE Volte Гигабитный Ethernet
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | Yes |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
Boost Your B2B Network Performance with 5G CPE IPv4/IPv6 Network Protocols 1x SIM Card Slot
| Antenna Gain: | 12 DBi |
|---|---|
| Router: | LTE VPN Router Www.wavetelco.com |
| Transmission Rate: | 300Mbps |
TUOSHI 5G WiFi 6 Mobile Hotspot Router 100/1000mbps Wire Ethernet LAN Dual SIM
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | Yes |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
White Wifi6 Network Device 190 X 125 X 30mm Designed for Business Wireless Networks Offering Enhanced Speed and Coverage
| Transmission Rate: | 600Mbps |
|---|---|
| Encryption: | WEP/TKIP/AES |
| Wireless Security: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
DC 12V1A Power Supply 5G WiFi Router Wireless Router White Offering Wireless Coverage and Fast Internet Speeds for Offices
| Wireless Security: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
|---|---|
| Transmission Rate: | 600Mbps |
| Interface: | 1 WAN |
5G High Speed Router White Wireless Network Device Gigabit Ethernet Ports Connectivity for Enterprise Network Solutions
| Power Supply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz/5GHz |
| Interface: | 1 WAN |
DC 12V 1A Power Supply 5G WiFi Router Featuring 600Mbps Transmission Rate and 2 External Antennas for Data Transmission
| Power Supply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| Weight: | 1Kg |
| Antenna: | 2 External Antennas |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

