All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ wpa wireless router sim card ] match 281 Products.
4G LTE Outdoor CPE Router with Dual External Antenna and DC 12V/1A Power Supply
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
1200Mbps Dual Band Wi Fi SIM Card Slot LTE Router with 12V DC/1A Power Supply and WPS Button
| Wireless Standards: | 802.11a/b/g/n/ac |
|---|---|
| Power Supply: | 12V DC, 1A |
| Sim Card Slots: | 1 |
300Mbps 802.11ac / N / G / B / A Wifi LTE Router 7.09 X 4.92 X 1.18 In (180 X 125 X 30mm)
| Operating Temperature: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
|---|---|
| Wireless Standard: | 802.11ac/n/g/b/a |
| Weight: | 0.44 Lb (200g) |
2.4GHz LTE Router with 1200mbps Speed 1 SIM Card Slot EU/US/UK/AU Plug
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
2Mbps Transmission Rate 10 User Wifi Sharings Mikrotik Router with Internal Style
| Lte Upload: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Dimensions: | 90mm X 28mm X 11mm |
| Style: | Internal |
OEM 4G Dual SIM WiFi Router Support Voice Calling For Home Office
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11n Wifi4 |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz |
| Antenna: | MIMO Supported, Optional SMA Antenna Connector |
Industrial 300Mbps Wireless N 4G Lte Router RJ45 2 Antenna
| Speed: | 300mbps |
|---|---|
| User: | 32 Users |
| Standard: | 802b/g/n/ac |
Eu Us Uk Au Plug 1200mbps 2.4Ghz/5.8Ghz Wifi With One Sim Mt7628n Chipset Sim Card Router
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Speed: | 1200mbps |
SMA Detachable Antennas Wifi CPE Dual Sim Modem Router Unlock 4g Wireless LTE 150mbps
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11 B/g/n Wifi4 |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz |
| Antenna: | 4G 1T2R MIMO Supported, Optional SMA Antenna Connector |
1200Mbps Wireless Router with Firewall Security and 1 SIM Card Slot
| Support: | 32devices |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Power Supply: | 12V DC, 1A |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

