All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ 4g lte 300mbps ] match 172 Products.
High-Speed 4G LTE Outdoor CPE Router with NetworkProtocols IPv4/IPv6
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WirelessStandard: | 4G LTE |
Flexible Connectivity Options 4G LTE Outdoor CPE Router with SIM Card Slot
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
Сетевой беспроводной маршрутизатор 4G LTE CPE со встроенным DHCP - сервером / клиентом
| Security: | WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption |
|---|---|
| QoS: | Bandwidth Control |
| Interface: | 1x 10/100Mbps WAN/LAN Port, 1x USB 2.0 Port |
2.4GHz / 5GHz 300Mbps Industrial LTE 4G Router Non Condensing
| Product Name: | 4G LTE Industrial Router |
|---|---|
| Storage Temperature: | -40℃~+85℃ |
| Weight: | 0.3KG |
300Mbps/867Mbps LTE WiFi Router Secure and Reliable with WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
Indoor Outdoor VPN Router With PPTP / L2TP / IPSec Management Web Based Management
| Firewall: | SPI Firewall |
|---|---|
| Security: | WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption |
| Antenna: | 2x External Antennas |
4G WiFi Router 300Mbps High Speed Internet Access Device
| Dimension: | 7.09 X 4.92 X 1.18 In (180 X 125 X 30mm) |
|---|---|
| Encryption: | WEP/TKIP/AES |
| Interface: | 1 X 10/100Mbps WAN Port, 4 X 10/100Mbps LAN Ports |
2.4GHz / 5GHz WiFi LTE Router 0.44 Lb (200g) High Speed Internet Connection
| Product Name: | WiFi LTE Router |
|---|---|
| Dimension: | 7.09 X 4.92 X 1.18 In (180 X 125 X 30mm) |
| Antenna: | 2 X 5dBi External Antennas |
4G LTE Outdoor CPE Router with Dual External Antenna and DC 12V/1A Power Supply
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
Wireless 300Mbps 3LAN 1WAN Sim Card Modem Router CPE For LED Indicator Display
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenna: | 4* 5dBi Antennas (foldable) |
| Input Voltage: | 12V 1A |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

