All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ 4g lte 300mbps ] match 172 Products.
Industrial Cellular 3G / 4G Unlocked Wireless Router With SIM Card Slot
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| User: | 32 Users |
| Antenna: | 2 External Antenna, SMA Antenna Connector |
802.11 4G Wifi Router External Antenna With Voice Call RJ45 Port
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11ac Wifi5 |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz |
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
300Mbps Wireless Sim Card Router 4 High Gain Antennas
| Network: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Material: | Steel Cover |
| Interface: | Rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM Card Slot |
300Mbps 802.11ac / N / G / B / A Wifi LTE Router 7.09 X 4.92 X 1.18 In (180 X 125 X 30mm)
| Operating Temperature: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
|---|---|
| Wireless Standard: | 802.11ac/n/g/b/a |
| Weight: | 0.44 Lb (200g) |
300Mbps Unlocked 4G Industrial Router With External Antenna
| Wi-Fi Transmission Standard: | IEEE 802.11N Wifi4 |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz |
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
Car Router 300mbps Dual Band
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Sim Card: | Two Sim Card Slot |
| Interface: | 1 WAN+4 LAN |
Sim Card WiFi LTE Router 4 Detachable Antennas 300mbps With SMA Port
| Antenna: | 4 Detachble Antenna, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Speed: | 300mbps |
| Input Voltage: | 12V |
CAT4 300mbps Wireless Broadband Router 2 Antenna 32 Users
| Standards And Protocols: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| WiFi Security: | WPA/WPA2 |
| Antenna: | 2* 3dBi Antennas |
CAT4 LTE Router Volte 2 Antenna Wifi Router With RJ45 Port Sim Card Slot
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz |
| DC Adapter: | Input Voltage: 12V, 1.5A |
Unlock Wireless Router External Antenna 300mbps Sim Card Wifi Router
| Speed: | 300mbps |
|---|---|
| Standard: | 802b/g/n/ac |
| User: | 32 Users |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

