All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ 4g lte 300mbps ] match 172 Products.
VOIP CPE Dual SIM Mobile 4G LTE Router 150Mbps 300Mbps With Battery
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11 B/g/n Wifi4 |
|---|---|
| Band Support: | LTEB1/3/5/7/8/20/38/39/40/41,WCDMA:B1/5/8 |
| Antenna: | 4G 1T2R MIMO Supported, Optional SMA Antenna Connector |
2 LAN 4G LTE Industrial Router 5dBi Antennas With SMA RJ45 Port
| Speed: | 300mbps |
|---|---|
| User: | 32 Users |
| Standard: | 802b/g/n/ac |
OEM 4G LTE Outdoor CPE Router 800/900/1800/2100/2600MHz Frequency Band
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
| Antenna: | 2x External Antenna |
OEM Waterproof Outdoor 4G LTE Mobile Router With 48V POE Adapter
| Wired Transfer Rate: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Antenna: | Built-in 5dBi Antennas |
| Speed: | 300mbps |
2.4Ghz 4G LTE Industrial Router 4 Antennas Modem Router Sim Card Slot
| Antenna: | 4 Detachble Antenna, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Speed: | 300mbps |
| Input Voltage: | 12V |
Outdoor 4G LTE CPE CAT4 Router With POE Adapter
| Wired Transfer Rate: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Antenna: | Built-in 5dBi Antennas |
| Speed: | 300mbps |
MT7628N 3G 4G LTE Industrial Router Wireless For Monitoring Network
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| User: | 32 Users |
| Antenna: | 2 External Antenna, SMA Antenna Connector |
Dual Band 1200mbps CAT4 Wireless Wifi CPE Band Lock 4g Lte Router With Sim Card
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Interface: | Rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM Card Slot |
| Frequency Band: | 2.4G&5.8G |
RJ45 4G LTE Router External Antenna CAT4 With 2 LAN Port
| Speed: | 300mbps |
|---|---|
| Chipset: | MT7628N |
| User: | 32 Users |
ATT T Mobile B2 B3 B4 B66 B41 3G 4G LTE Wifi Sim Router CPE SMA Antenna Industrial
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| User: | 32 Users |
| Antenna: | 2 External Antenna, SMA Antenna Connector |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

