All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ 4g lte wifi modem ] match 129 Products.
WiFi CPE 5dBi High Gain 5g mesh router 6 Antennas 1200Mbps Dual Band LTE Modem
| Antenna: | 6* 5dBi Antennas |
|---|---|
| Users: | 32 |
| Color: | White |
150mpbs Portable 4G Mobile Hotspot Unlocked Mini Wireless Router
| Max. LAN Data Rate: | 150Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | YES |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
TUOSHI 5G Modem WiFi 6 Router NR NSA / SA Wireless CPE Voice Volte Gigabit Ethernet 4G
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | Yes |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
5G Modem WiFi 6 Router NR NSA / SA Wireless CPE Voice Volte Gigabit Ethernet
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | Yes |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
Modem Cpe With Sim Card Slot 1 WAN 4 LAN Interface And 10m Usb Cable For Your Network
| Wifi: | 802.11n |
|---|---|
| Polarization: | Vertical |
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
TUOSHI High-Speed Mini Travel Router Pocket WiFi Modem Hotspot with LAN Port CE Certified
| Security Features: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
|---|---|
| Frequency Band Class: | 2.4G Single-Band |
| Wifi Security: | WPA/WPA2 |
Stay Connected Anywhere with 4g Mini Mifi 150Mbps LTE Upload and WPA/WPA2 Wifi Security
| Chipset: | ASR1803 |
|---|---|
| Frequency Band: | B1/B3/B5/B8/B34/B38/B39/B40/B41 W B1/B8 |
| LTE TDD/FDD: | 3GPP R9 Cat. 4, Downlink/Uplink Up To 150Mbps/50Mbps |
Customized 4G Dual SiM Mobile Router Hotspot RJ45 LAN Wireless Modem
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11n Wifi4 |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz |
| Antenna: | MIMO Supported, Optional SMA Antenna Connector |
Industrial Cellular 3G / 4G Unlocked Wireless Router With SIM Card Slot
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| User: | 32 Users |
| Antenna: | 2 External Antenna, SMA Antenna Connector |
CAT4 LTE Router Volte 2 Antenna Wifi Router With RJ45 Port Sim Card Slot
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz |
| DC Adapter: | Input Voltage: 12V, 1.5A |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

