All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ 4g lte wifi modem ] match 129 Products.
150Mbps CAT4 Wireless USB Wifi Router Adapter Power Bank
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11n Wifi4 |
|---|---|
| LTE Download: | 100.8Mbps |
| LTE Upload: | 51.0Mbps |
2Mbps Transmission Rate 10 User Wifi Sharings Mikrotik Router with Internal Style
| Lte Upload: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Dimensions: | 90mm X 28mm X 11mm |
| Style: | Internal |
Modem CPE Outdoor WiFi Antenna With Sim Card Slot 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches
| Interface: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| Wifi: | 802.11n |
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
2.4GHz 150mbps Wireless Lte CPE Router with High Gain Antenna Long Range 36dBi
| Frequency: | 2.4GHz 150mbps |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
Indoor 4g Wifi Antenna -40°C To 80°C Vswr ≤1.5 for Your Low-Cost Solutions
| Impedance: | 50Ω |
|---|---|
| Vswr: | ≤1.5 |
| Polarization: | Vertical |
CAT4 Wifi Sim Card Modem Portable Universal 4G Wifi Router
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11n Wifi4 |
|---|---|
| LTE Download: | 100.8Mbps |
| LTE Upload: | 51.0Mbps |
2.4GHz 150mbps Outdoor WiFi Antenna with 1 WAN 4 LAN Interface for High-Standard Needs
| Interface: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
Wifi Security Portable 4G Mobile Hotspot Compatible with WPA/WPA2
| Supports Wds: | No |
|---|---|
| Application: | Outdoor |
| Wifi Security: | WPA/WPA2 |
FCC Cat 4 Antenna Wifi Wireless LTE Router Low Power 4g Modem With Sim Card
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenna: | 4* 5dBi Antennas (foldable) |
| Input Voltage: | 12V 1A |
MTK Chipset Portable 4G Mobile Hotspot for Fast and Stable Wireless Connection
| Sms: | Support |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Sim Card: | Support |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

