All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ 4g ] match 479 Products.
Hotspot Wifi Router 4G LTE 300mbps Detachble External Antenna 32 Devices
| Materia: | Steel Cover |
|---|---|
| Antenna: | 4 Detachble Antenna, SMA Antenna Connector |
| Speed: | 300mbps |
1200mbps 4G Router With Lan Port 32 Devices High Speed Wifi Router
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11ac Wifi5 |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Interface: | 1 WAN+4 LAN |
CE 4G LTE USB WiFi Modem SIM Card Slot Car Mini 4G Wifi Router
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11n Wifi4 |
|---|---|
| LTE Download: | 100.8Mbps |
| LTE Upload: | 51.0Mbps |
Wireless 4G LTE WiFi Modem Mobile Hotspot 4G LTE Broadband Modem
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11n Wifi4 |
|---|---|
| LTE Download: | 100.8Mbps |
| LTE Upload: | 51.0Mbps |
OEM Waterproof Outdoor 4G LTE Mobile Router With 48V POE Adapter
| Wired Transfer Rate: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Antenna: | Built-in 5dBi Antennas |
| Speed: | 300mbps |
MT7628N 3G 4G LTE Industrial Router Wireless For Monitoring Network
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| User: | 32 Users |
| Antenna: | 2 External Antenna, SMA Antenna Connector |
32 Users 300Mbps 4G LTE Industrial Router Portable Mini Module WiFi CPE Ethernet
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| User: | 32 Users |
| Antenna: | 2 External Antenna, SMA Antenna Connector |
12DBi 4G LTE 3G 2.4G WCDMA GSM Magnetic Antenna For WiFi Router Mobile Broadband
| Antenna: | 4 Detachble Antenna, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz |
| Standard: | 802b/g/n |
Lightweight MTK Chipset 4G Portable Hotspot WPA/WPA2 Security Compatible with Windows/Mac/IOS/Android
| Type: | Wireless |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Sms: | Support |
OEM 4G LTE Outdoor CPE Router 800/900/1800/2100/2600MHz Frequency Band
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
| Antenna: | 2x External Antenna |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

