All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ 4g ] match 479 Products.
600Mbps USB Outdoor WiFi Antenna PC Desktop Computer Ethernet Wifi Dongle
| Frequency: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| OS: | Windows 10 / 8 / 7 / XP / Vista / Mac OS |
| Interface: | USB2.0 |
2.4GHz 5.8GHz 1200Mbps Signal Amplifier Wifi CPE Router Expander 12v Wifi Repeater Booster
| Frequency: | 2.4GHz,5.8GHz |
|---|---|
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11n Wifi4 |
| Type: | Wall-plug |
1800Mbps 64 Users Wireless Gigabit Wifi 6 Router DHCP Mesh IPV4 IPV6 Mu Mimo CPE
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11ax Wifi 6 |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Antenna: | MIMO Supported |
1200Mbps Wireless Router with Firewall Security and 1 SIM Card Slot
| Support: | 32devices |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Power Supply: | 12V DC, 1A |
2.4GHz LTE Router with 1200mbps Speed 1 SIM Card Slot EU/US/UK/AU Plug
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
Network Type LTE Wireless Router Dual SIM Card Slot Robust Wireless Connectivity for Remote Office and Field Operations
| Battery Capacity: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
|---|---|
| WiFi Frequency: | XXX |
| Operating System: | XXX |
Battery Capacity 2100mAh LTE IoT Communication Module Ideal for Remote Monitoring and Control in Manufacturing Processes
| Weight: | XXX |
|---|---|
| Network Type: | XXX |
| Battery Capacity: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
DC 12V1A Power Supply 5G WiFi Router Wireless Router White Offering Wireless Coverage and Fast Internet Speeds for Offices
| Wireless Security: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
|---|---|
| Transmission Rate: | 600Mbps |
| Interface: | 1 WAN |
1 WAN Interface Wireless Router with WPA WPA2 WPA PSK WPA2 PSK Wireless Security Providing Wireless Access and Enhanced Network Safety
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
|---|---|
| Type: | Wireless Router |
| Warranty: | 1 Year |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

