All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ 4g ] match 479 Products.
7.09 X 4.92 X 1.18 In WiFi LTE Router for Fast and Secure Internet Connection
| Speed: | 150Mbps |
|---|---|
| Operating Temperature: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Power Supply: | DC 12V/1A |
R658U Wifi Router Compatible Cpe Router Wireless Lte with 10m Usb Cable
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
2.4GHz 150mbps Wireless Lte CPE Router with High Gain Antenna Long Range 36dBi
| Frequency: | 2.4GHz 150mbps |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
2x External Antenna Outdoor CPE Router 600Mbps/5GHz 867Mbps WiFi Speed
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 600Mbps/5GHz: 867Mbps |
Sim Card WiFi LTE Router 4 Detachable Antennas 300mbps With SMA Port
| Antenna: | 4 Detachble Antenna, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Speed: | 300mbps |
| Input Voltage: | 12V |
1200mbps Router LTE Volte Wifi RJ11 Wireless Router Sim Card Slot
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11ac Wifi5 |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Interface: | 1 WAN+4 LAN |
Desktop LTE Router Volte 300mbps High Gain Antenna Wireless Router
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11ac Wifi5 |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz |
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
4 Antennas LTE Router Volte 1200mbps CPE LTE Wireless Router Sim Card Slot
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Interface: | 1 WAN+4 LAN |
| Support: | 32users |
Dual Band External Antenna Wireless Router 300mbps With LAN RJ11 Port
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11ac Wifi5 |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Interface: | 1 WAN+4 LAN |
Hotspot Unlocked Sim Card Router 32 Devices With RJ11 Port
| Interface: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11ac Wifi5 |
| Support: | 32devices |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

