All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ 4g ] match 479 Products.
Outdoor WiFi LTE Router
| Frequency: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Interface: | 1 WAN+4 LAN |
Laptop 2.4Ghz Directional Wireless Panel Antenna 150mbps
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
|---|---|
| OS: | Windows 8 / 7 / XP / Vista / Mac OS |
| Interface: | USB2.0 |
RJ11 Interface Sim Card Modem Router ROHS 4 External Antennas
| Frequency: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Interface: | 1 WAN+4 LAN |
OEM Outdoor LTE Wifi Router External Antenna Wireless 2.4GHz
| Wired Transfer Rate: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Support: | OEM ODM |
| Chipset: | MTK7628NN |
1200mbps Wall Socket Wifi Booster
| Frequency: | 2.4GHz,5.8GHz |
|---|---|
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11n Wifi4 |
| Type: | Wall-plug |
ROHS Wall Plug WiFi Extender 1200mbps Dual Band Wifi Repeater
| Frequency: | 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11n Wifi4 |
| Type: | Wall-plug |
Mini Long Range Wifi Extender 802.11n Cell Phone Wifi Signal Booster
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11n Wifi4 |
|---|---|
| Frequency: | 300Mbps 2.4GHz |
| Memory: | 8MB |
802.11n USB WiFi Range Extender Portable Wifi Repeater With USB Port
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11n Wifi4 |
|---|---|
| Frequency: | 300Mbps 2.4GHz |
| Memory: | 8MB |
ROHS USB WiFi Range Extender 2.4GHz Home Wireless Signal Booster
| Frequency: | 300Mbps 2.4GHz |
|---|---|
| Memory: | 8MB |
| Interface: | USB2.0 |
300mbps USB Powered Wifi Extender White Home Network Signal Booster
| Frequency: | 300Mbps 2.4GHz |
|---|---|
| Memory: | 8MB |
| Interface: | USB2.0 |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

