All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ 4g ] match 479 Products.
Web Based Management 4G LTE Router 300Mbps Bandwidth Control 2x External Antennas
| Firewall: | SPI Firewall |
|---|---|
| Speed: | 300Mbps |
| Name: | 4G LTE Router 300Mbps |
Compact 4G LTE Router 150Mbps 7.87 X 5.51 X 1.18 In WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption
| OS Compatibility: | Windows, Mac OS, Linux |
|---|---|
| Name: | 4G LTE Router 150Mbps |
| Frequency Band: | 2.4GHz & 5GHz |
Rj11 Port 4G Load Balancing Router 300Mbps Wifi CPE Lte FDD TDD Modem For Buses
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenna: | 4* 5dBi Antennas (foldable) |
| Input Voltage: | 12V 1A |
32 Wireless Users 4G LTE Indoor Router 2x2 MIMO WIFI With 4x5dBi Antennas
| Operating Temperature: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antenna: | 4* 5dBi Antennas |
3G 4G LTE Wireless CPE Router 4LAN 2.4G 300Mbps For Home Camera TV LAPTOP
| Operating Temperature: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antenna: | 4* 5dBi Antennas |
FDD TDD Cat 4 Detachable Antenna 4G LTE Router 300Mbps Wireless Wifi CPE Modem Ethernet Wan
| Operating Temperature: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antenna: | 4* 5dBi Antennas(2 Of 4G SMA Detachable Antenna Is Optional) |
Wireless 4G USB WiFi Modem GSM Dongle Stick LTE Module Cellular SMS Data
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Style: | Internal |
| Type: | Wireless |
SMS WPS Wireless Load Balancing Dual Sim Card Pocket Hotspot LTE 4G Mobile Wifi Router
| Wi-Fi Supported Frequency: | 2.4G |
|---|---|
| Wired Transfer Rate: | 10/100Mbps |
| 2.4G Wi-Fi Transmission Rate: | 150 Mbps |
150Mbps 10Users WPS 2.4g Sim Card Slot 4g Lte Wifi Pocket Hotspot Router With Battery
| Max. LAN Data Rate: | 150Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | Yes |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
800/900/1800/2100/2600MHz Frequency Band 4G LTE CPE Router Wireless with SIM Card Slot
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
| DataRate: | DL 300Mbps/UL 50Mbps |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

