All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ n male omni directional antenna ] match 17 Products.
1710MHz-2690MHz 4G GSM Antenna SMA N Male 2dBi OMNI Fiberglass
| Frequency: | 698~960MHz/1710~2690MHz |
|---|---|
| Impedance: | 50Ω |
| Polarization: | Vertical |
Screw Mount Circular Shape 4G LTE MIMO Antenna 3G GSM 700-2700MHz SMA Male
| Products Name: | Detachble SMA Antenna Connector,LTE Gsm 4g Magnetic Antenna |
|---|---|
| LTE Antenna: | 5dbi |
| LTE Antenna Cable Length: | 1.5m/3m/5m |
915MHz 5.8dBi 8dBi Fiberglass LoRa Gateway Antenna With N Female To SMA Male Extension Cable
| Frequency: | 902-928MHz |
|---|---|
| Impedance: | 50Ω |
| Max. Efficiency: | >80% |
LoRa Outdoor Indoor 8dBi Omnidirectional Antenna For HNT Helium Hotspot Miner
| Frequency: | 902-928MHz |
|---|---|
| Impedance: | 50Ω |
| Max. Efficiency: | >80% |
8dBi Long Range 915MHz Fiberglass LoRa Gateway Antenna For Helium RAK Hotspot HNT Miner
| Frequency: | 902-928MHz |
|---|---|
| Impedance: | 50Ω |
| Max. Efficiency: | >80% |
868MHz 915MHz 5.8dBi Glass Fiber LoRa Antenna For Helium Miner
| Frequency: | 902-928MHz |
|---|---|
| Impedance: | 50Ω |
| Max. Efficiency: | >80% |
Антенна шлюза LoRa стекловолокна 915MHz 5.8dBi 8dBi с N женским к SMA мужскому кабелю удлинения
| Frequency: | 902-928MHz |
|---|---|
| Impedance: | 50Ω |
| Max. Efficiency: | >80% |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

