All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ 4g ] match 479 Products.
Gigabit Ethernet Carrier Aggregation 4G Multi Sim Card Bonding Router Wireless WIFI
| Frequency Band Class: | Dual Band(2.4GHz +5.8GHz) |
|---|---|
| Wi-Fi Transmission Rate: | 1266Mbps |
| Network Port: | 2WAN(1Gbps) + 3LAN(1Gbps) |
Blue WiFi LTE Router 802.11b/g/n 4G LTE Router With Sim Card Slot
| Operating Temperature: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antenna: | 6* 5dBi Antennas |
1200mbps 4G LTE Industrial Router , FCC Sim Based Router With Lan Port
| Network: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Material: | Steel Cover |
| Interface: | Rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM Card Slot |
CPE Wireless Mobile 4g LTE OpenWRT Unlocked Dual Sim Card Router Portable
| Wi-Fi Supported Frequency: | 2.4GHz +5GHz |
|---|---|
| Wi-Fi Transmission Rate: | 1266Mbps |
| Network Port: | 2WAN(1Gbps) + 3LAN(1Gbps) |
4g LTE OpenWRT Unlocked Dual Sim Card Router With Carrier Aggregation
| Wifi: | 2.4GHz +5GHz |
|---|---|
| Data Transfer Rate: | 1266Mbps |
| Network Port: | 2WAN(1Gbps) + 3LAN(1Gbps) |
Universal Portable 4G WiFi Modem Fast Lte Upload 51.0Mbps Max Download Speed 150Mbps
| Type: | Wireless |
|---|---|
| Speed: | 150Mbps |
| Lte Upload: | 51.0Mbps |
4G LTE Industrial Router 300Mbps 2X 10 / 100 / 1000Mbps RJ45 Ports
| Size: | 145mm X 105mm X 30mm |
|---|---|
| Humidity: | 10%~90% (Non-condensing) |
| Power Consumption: | 10W |
High-Speed 4G LTE USB WiFi Modem with 2Mbps Transmission Rate for Internet
| Lte Upload: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Style: | Internal |
| Protection: | WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 |
10 User WiFi Sharings 4G LTE USB WiFi Modem with Internal Antenna WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 Protection
| Antenna: | Internal |
|---|---|
| Transmission Rate: | 2Mbps |
| Interface: | USB 2.0 |
Small Size 4G LTE Industrial Router with 2 X External Antenna for Mac OS
| Weight: | 0.3KG |
|---|---|
| Support System: | Windows, Linux, Mac OS |
| Interface: | 2 X 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, 1 X SIM Card Slot |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

