All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ 4g ] match 479 Products.
Stay Connected Anywhere with 4g Mini Mifi 150Mbps LTE Upload and WPA/WPA2 Wifi Security
| Chipset: | ASR1803 |
|---|---|
| Frequency Band: | B1/B3/B5/B8/B34/B38/B39/B40/B41 W B1/B8 |
| LTE TDD/FDD: | 3GPP R9 Cat. 4, Downlink/Uplink Up To 150Mbps/50Mbps |
Original Manufacturing Portable 4G Mobile Hotspot Sim Card Support 3.2 Ounces
| Application: | Outdoor |
|---|---|
| Lte Upload: | 150Mbps |
| Compatibility: | Windows, Mac, IOS, Android |
3.2 Ounces Portable 4G Mobile Hotspot with 150Mbps Lte Upload and SMS Support
| Sms: | Support |
|---|---|
| Compatibility: | Windows, Mac, IOS, Android |
| Wifi Security: | WPA/WPA2 |
Non Condensing 4G LTE Industrial Router With 1 X SIM Card Slot 10% - 90% Humidity
| Antenna: | 2 X External Antenna |
|---|---|
| Data Rate: | 300 Mbps |
| Interface: | 2 X 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, 1 X SIM Card Slot |
Temperature Resistant 4G LTE Industrial Router 300 Mbps Data Rate DC 12V/1.5A Power Supply
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Humidity: | 10%~90% (Non-condensing) |
| Frequency Band: | 2.4GHz/5GHz |
Customizable Routers Cat Pocket Wireless Wifi Portable Lte Mf Mobile 2100Mah Battery Antenna Access Point 4G Router
| Sim Card: | Support |
|---|---|
| Security Features: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
| Type: | Wireless |
2.4G Single-Band Wireless Router Original Manufacturer with WPA/WPA2-PSK Security
| Lte Upload: | 150Mbps |
|---|---|
| Type: | Wireless |
| Supports Wds: | No |
Lightweight 4g Mini Mi-fi WEP Security Features and 3.2 Ounces Portable
| Sim Card: | Support |
|---|---|
| Supports Wds: | No |
| Weight: | 3.2 Ounces |
LTE 4G Wireless Router Power Bank Pocket 4G Wifi Modem With Sim Card Slot
| Application: | Outdoor |
|---|---|
| Sms: | Support |
| Lte Upload: | 150Mbps |
4G Wireless Security Router WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption High-Performance
| Power Supply: | DC 12V/1.5A |
|---|---|
| Frequency Band: | 2.4GHz/5GHz |
| Support System: | Windows, Linux, Mac OS |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

