All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ 4g ] match 479 Products.
Dual Band 1200mbps AT-T T-Mobile Simcard Wireless Wifi Router Firmware Wan Failover 4g Lte CPE
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Interface: | Rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM Card Slot |
| Frequency Band: | 2.4G&5.8G |
TUOSHI 5G 4G LTE WiFi 6 Router With Gigabit Ethernet Coverage 3000sqft 64 Devices
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | Yes |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
TUOSHI 5G 4G LTE Dual Band WiFi Sim Router For Home And Business AX1800 Wireless
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | Yes |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
Производитель разблокировал модем 150Mbps 4G
| Network: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Material: | Plastic Cover |
| Interface: | Rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM Card Slot |
150Mbps 4G LTE USB WiFi Modem Equipped with Internal Antenna USB 2.0 Interface Fast Wireless Internet Access
| Supported Os: | Windows , Mac OS X 10.6 Or Later |
|---|---|
| Wireless Speed: | 2.4GHz |
| Antenna: | Internal |
4G LTE Outdoor CPE Router with Dual External Antenna and DC 12V/1A Power Supply
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
2.4G Single Band Portable 4G Mobile Hotspot Providing WPA WPA2 Wifi Security and 150Mbps LTE Upload Speed for Wireless Communication
| Compatibility: | Windows, Mac, IOS, Android |
|---|---|
| Sms: | Support |
| Wifi Security: | WPA/WPA2 |
WEP Security Features Integrated 4g Mini Mi-fi Wireless Hotspot Device Providing and Secure Wireless Internet Connection
| Supports Wds: | No |
|---|---|
| Wifi Security: | WPA/WPA2 |
| Application: | Outdoor |
150Mbps Speed 4G LTE Router 300Mbps Featuring SPI Firewall DHCP Server Client Providing Secure Stable Internet Connection
| VPN: | PPTP/L2TP/IPSec VPN |
|---|---|
| QoS: | Bandwidth Control |
| Management: | Web-based Management |
2.4GHz / 5GHz WiFi LTE Router 0.44 Lb (200g) High Speed Internet Connection
| Product Name: | WiFi LTE Router |
|---|---|
| Dimension: | 7.09 X 4.92 X 1.18 In (180 X 125 X 30mm) |
| Antenna: | 2 X 5dBi External Antennas |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

