All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ 4g ] match 479 Products.
Internal Antenna Universal Portable 4G Wifi Designed for Mac OS X 10.6 Or Later Fast Stable Network Connectivity
| Network Mode: | 4G |
|---|---|
| Transmission Rate: | 2Mbps |
| Style: | Internal |
Wireless 300Mbps 3LAN 1WAN Sim Card Modem Router CPE For LED Indicator Display
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenna: | 4* 5dBi Antennas (foldable) |
| Input Voltage: | 12V 1A |
1x USB 2.0 Port 4G LTE Router 300Mbps Featuring DHCP Server Client and Web-based Management Providing Internet Solutions
| Firewall: | SPI Firewall |
|---|---|
| Network Standard: | 4G LTE |
| DHCP: | DHCP Server/Client |
Indoor Outdoor 300Mbps Wireless Network Interface 1x 10/100Mbps WAN / LAN Port 2x External Antennas
| Dimension: | 7.87 X 5.51 X 1.18 In |
|---|---|
| Frequency Band: | 2.4GHz & 5GHz |
| QoS: | Bandwidth Control |
High-Speed 4G LTE Outdoor CPE Router with NetworkProtocols IPv4/IPv6
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WirelessStandard: | 4G LTE |
Flexible Connectivity Options 4G LTE Outdoor CPE Router with SIM Card Slot
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
Сетевой беспроводной маршрутизатор 4G LTE CPE со встроенным DHCP - сервером / клиентом
| Security: | WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption |
|---|---|
| QoS: | Bandwidth Control |
| Interface: | 1x 10/100Mbps WAN/LAN Port, 1x USB 2.0 Port |
MTK Chipset 4G Portable Wireless Hotspot Single Band LTE Upload At 150Mbps
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Frequency Band Class: | 2.4G Single-Band |
| Supports Wds: | No |
Unlocked 4G LTE CAT4 Hotspot WiFi Router With RJ45 External Antennas
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenna: | 4* 5dBi Antennas (foldable) |
| Input Voltage: | 12V 1A |
300Mbps Voice Volte Call Open Vpn Router Cat4 Wireless CPE LTE Modem for Vehicle
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenna: | 4* 5dBi Antennas (foldable) |
| Input Voltage: | 12V 1A |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

