All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ 4g ] match 479 Products.
N Male OMNI Directional Fiberglass GSM 3G 4G Lte Antenna 1710MHz-2690MHz 20W
| Frequency: | 698~960MHz/1710~2690MHz |
|---|---|
| Impedance: | 50Ω |
| Polarization: | Vertical |
4X4MIMO Cat6 Wireless CPE 4G LTE Router 1200Mbps Volte TR069 CA Battery
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Sim Card: | Two Sim Card Slot |
| Interface: | 1 WAN+4 LAN OR 1 RJ11+ 4LAN |
Car Portable Wireless Wifi Router 300mbps 4g Industrial With SMA External Antenna
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Interface: | 2 LAN |
| Feature: | Band Lock |
3G 4G LTE Outdoor Antenna Sma External Magnetic 3dBi For Signal Booster Router
| Connector: | Detachble Antenna, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Antenna: | 5dbi |
| Cable Length: | 1.5m/3m/5m |
Cat6 Dual Sim Unlocked 4G LTE 5ghz Wifi Router With Sim Card Slot SMA Antenna
| Antenna: | MIMO, SMA 5dBi High Gain Antennas |
|---|---|
| Sim Card: | 2 Sim Card Slot |
| Interface: | 1 WAN+4 LAN OR 1 RJ11+ 4LAN |
Indoor 4g Wifi Cpe Router Wireless Lte Modem Cpe With Sim Card Slot Encrypting Router
| Colour: | White |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-8 working days |
| Payment Terms: | T/T |
LT-310B Dual SiM Mobile Router For Business High-Speed 4G LTE Network Connection
| Battery Capacity: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
|---|---|
| Network Type: | XXX |
| Size: | XXX |
2.4Ghz 4G LTE Outdoor CPE Router , 802.11a Wireless Access Point Router
| Standards And Protocols: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Wired Transfer Rate: | 10/100Mbps |
| Antenna: | Built-in 5dBi Antennas |
SMA Port Smart Lte Wireless Router 4 Antennas 4G LTE Mobile Wifi Modem
| Wi-Fi Transmission Standard: | IEEE 802.11N Wifi4 |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz |
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
Laptop Portable 4G Mobile Hotspot APN With Sim Card Slot
| Battery: | 2400mah |
|---|---|
| LTE Download: | 100Mbps |
| LTE Upload: | 50Mbps |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

