All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ 4g ] match 479 Products.
OEM Wifi Wireless Sim Card Cat6 4G Router Industrial CPE With SMA External Antenna
| Frequency: | 2.4GHz |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Interface: | 2 LAN |
SMA External Antenna CPE Wireless Sim Card Industrial 4G Router With Wifi Repeater
| Frequency: | 2.4GHz |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Interface: | 2 LAN |
698MHz-960MHz 20W Fiberglass 4G LTE Outdoor Antenna External OMNI Directional
| Frequency: | 698~960MHz/1710~2690MHz |
|---|---|
| Impedance: | 50Ω |
| Polarization: | Vertical |
1710MHz-2690MHz 4G GSM Antenna SMA N Male 2dBi OMNI Fiberglass
| Frequency: | 698~960MHz/1710~2690MHz |
|---|---|
| Impedance: | 50Ω |
| Polarization: | Vertical |
SMA Magnetic 3dBi 3G 4G LTE Antenna For Mobile Phone Signal LTE Router
| Connector: | Detachble Antenna, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Antenna: | 5dbi |
| Cable Length: | 1.5m/3m/5m |
AC1200 1200Mbps Mesh WiFi Dual Band Unlocked 4G LTE Modem Router 2 SIM Card Slot
| Antenna: | MIMO, SMA 5dBi High Gain Antennas |
|---|---|
| Sim Card: | 2 Sim Card Slot |
| Interface: | 1 WAN+4 LAN OR 1 RJ11+ 4LAN |
Outdoor 4G Modem Router With External Antenna 802.11a/g/n
| Standards And Protocols: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Wired Transfer Rate: | 10/100Mbps |
| Antenna: | 4* 5dBi Antennas |
Indoor 4G Volte Wifi Router
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11ac Wifi5 |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
10Mbps 4G LTE High Speed Indoor Router 2 Antenna 32 Users
| Standards And Protocols: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| WiFi Security: | WPA/WPA2 |
| Antenna: | 2* 3dBi Antennas |
5.8G 4G LTE Router 300Mbps Voice Call RJ45 Lan Interface Port
| Frequency: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Interface: | 1 WAN+4 LAN |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

