All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ wifi lte router ] match 403 Products.
2.4GHz LTE Router with 1200mbps Speed 1 SIM Card Slot EU/US/UK/AU Plug
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
SMA Detachable Antennas Wifi CPE Dual Sim Modem Router Unlock 4g Wireless LTE 150mbps
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11 B/g/n Wifi4 |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz |
| Antenna: | 4G 1T2R MIMO Supported, Optional SMA Antenna Connector |
Tuoshi 5G CPE Wifi Router Outdoor Working With R658U Usb Cable 10m Indoor 5g Wifi Router
| Interface: | 1 USB+1 LAN |
|---|---|
| Wifi: | 802.11n |
| Connector Type: | N-Type Female |
Mini CAT4 Portable 4G Mobile Hotspot LTE FDD TDD WCDMA Universal 4g Lte
| Max. LAN Data Rate: | 150Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | Yes |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
Pocket 150Mbps USB Hotspot Router , Mobile 4G LTE USB WiFi Modem SMS Sim Card
| LTE Upload: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Interface: | USB2.0 |
| Custmoized: | Logo |
CPE Wireless Mobile 4g LTE OpenWRT Unlocked Dual Sim Card Router Portable
| Wi-Fi Supported Frequency: | 2.4GHz +5GHz |
|---|---|
| Wi-Fi Transmission Rate: | 1266Mbps |
| Network Port: | 2WAN(1Gbps) + 3LAN(1Gbps) |
4G LTE Router with Single SIM Card Slot for Seamless Connectivity
| Antenna Type: | External |
|---|---|
| Volte Support: | Yes |
| Security Features: | WPA/WPA2, WPS, Firewall |
1200Mbps Dual Band Wi Fi SIM Card Slot LTE Router with 12V DC/1A Power Supply and WPS Button
| Wireless Standards: | 802.11a/b/g/n/ac |
|---|---|
| Power Supply: | 12V DC, 1A |
| Sim Card Slots: | 1 |
Indoor Outdoor 300Mbps Wireless Network Interface 1x 10/100Mbps WAN / LAN Port 2x External Antennas
| Dimension: | 7.87 X 5.51 X 1.18 In |
|---|---|
| Frequency Band: | 2.4GHz & 5GHz |
| QoS: | Bandwidth Control |
Plug and Play LTE Router Volte with 1 RJ11 Port and External Antenna
| Button: | 1 Power 1 WPS 1 WIFI ON/OFF 1 Reset |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna Type: | External |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

