All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ wifi lte router ] match 403 Products.
Mac OS X 10.6 Or Later Supported Portable Wifi Modem Max Download Speed 150Mbps Available
| Network Mode: | 4G |
|---|---|
| Protection: | WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 |
| Wireless Speed: | 2.4GHz |
10 User WiFi Sharings 4G LTE USB WiFi Modem with Internal Antenna WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 Protection
| Antenna: | Internal |
|---|---|
| Transmission Rate: | 2Mbps |
| Interface: | USB 2.0 |
300Mbps/867Mbps LTE WiFi Router Secure and Reliable with WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
Wireless 300Mbps 3LAN 1WAN Sim Card Modem Router CPE For LED Indicator Display
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenna: | 4* 5dBi Antennas (foldable) |
| Input Voltage: | 12V 1A |
Industrial-Grade LTE Solution Wide Frequency Band and Operating Temperature -20C-50C
| WirelessStandard: | 4G LTE |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| Antenna: | 2x External Antenna |
Cat 4 Antenna CPE FDD TDD 4G Modem Wireless Router LTE Wifi Module With Sim Card Slot
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenna: | 4* 5dBi Antennas (foldable) |
| Input Voltage: | 12V 1A |
Tuoshi Factory 5G LTE CPE With Dual 2.4GHz/5GHz Frequency 300Mbps Transmission Rate And Secure WPA/WPA2 Wireless
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
|---|---|
| Color: | White |
| Name: | 5G WiFi Router |
High-Speed 4G LTE Outdoor CPE Router with NetworkProtocols IPv4/IPv6
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WirelessStandard: | 4G LTE |
R658U Wifi Router Compatible Cpe Router Wireless Lte with 10m Usb Cable
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
2.4Ghz 4G LTE Industrial Router 4 Antennas Modem Router Sim Card Slot
| Antenna: | 4 Detachble Antenna, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Speed: | 300mbps |
| Input Voltage: | 12V |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

