All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ wifi lte router ] match 403 Products.
1200mbps 4G LTE Sim Card Router Unlock Dual Band Wifi Router
| Support: | 32 Wireless Users |
|---|---|
| WiFi Security: | WPA/WPA2 |
| Antenna: | 6* 5dBi Antennas |
2.4Ghz 4G Wifi Sim Card Router 4 Detachble External Antenna
| Antenna: | 4 Detachble Antenna, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Speed: | 300mbps |
| Input Voltage: | 12V |
Caravan Motorhome RV Wireless 4G Router LTE FDD 2 LAN RJ45 Industrial Portable
| Wi-Fi Transmission Standard: | IEEE 802.11N Wifi4 |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz |
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
4G LTE Mobile WiFi Hotspot Unlocked Wireless Wifi Router Backup Battery
| Wi-Fi Transmission Rate: | 150Mbps |
|---|---|
| Button: | 1 * Power 1 * WPS 1 * Reset |
| Function: | FireWall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
WPA / WPA2 / WPA-PSK / WPA2-PSK 5G WiFi Router Wireless Security For Home And Office Network
| Weight: | 300g |
|---|---|
| Wireless Security: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Color: | White |
DC 12V / 1A 5G WiFi Router 2 External Antennas 2.4GHz / 5GHz
| Transmission Rate: | 300Mbps |
|---|---|
| Power Supply: | DC 12V/1A |
| Weight: | 300g |
DC 12V / 1A Encrypting Router With WEP / TKIP / AES Encryption
| Name: | 5G WiFi Router |
|---|---|
| Wireless Security: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
4G Wireless Security Router WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption High-Performance
| Power Supply: | DC 12V/1.5A |
|---|---|
| Frequency Band: | 2.4GHz/5GHz |
| Support System: | Windows, Linux, Mac OS |
Unlocked 2.4GHz/5GHz Dual Band Router DC 12V/1.5A for Requirements
| Wireless Security: | WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption |
|---|---|
| Product Name: | 4G LTE Industrial Router |
| Storage Temperature: | -40℃~+85℃ |
LAN 4G LTE High Speed Indoor Router 1200mbps Dual Band Sim Card Router
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Interface: | Rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM Card Slot |
| Frequency Band: | 2.4G&5.8G |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

