All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ wifi lte router ] match 403 Products.
150Mbps Mini 4G Wifi Router 3G 4G LTE Wifi Mobile Internet Connections
| Wireless Transmission Speed: | Up To 150Mbps |
|---|---|
| Internet Connection: | Reaches To 10 WiFi Users |
| Battery: | 2100mAh Lithium-ion Battery |
SMA 8 Antenna CPE Multi Sim Card 4g Lte Modem Router Dual Band WAN LAN 1Gbps
| Frequency Band Class: | 2.4GHz +5GHz, 64 Users |
|---|---|
| Data Transfer Rate: | 1266Mbps |
| Network Port: | 2WAN(1000Mbps) + 3LAN(1000Mbps) |
B1 / B3 / B5 / B7 / B8 /B20 4G LTE Mobile WiFi Hotspot Unlocked Wireless Router
| Wi-Fi Transmission Rate: | 150 Mbps |
|---|---|
| Button: | 1 * Power 1 * WPS 1 * Reset |
| Function: | FireWall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
1x WAN/1x LAN/1x USB Ports 4G LTE Wireless Router For Revolutionize Your Network
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
Indoor Wifi Router 4G LTE 300mbps With 5dbi High Gain Antenna
| Support: | 32 Wireless Users |
|---|---|
| WiFi Security: | WPA/WPA2 |
| Antenna: | 4* 5dBi Antennas |
Portable 150Mbps 2.4Ghz WiFi 3G Wireless Router With SIM Card Slot
| Max. LAN Data Rate: | 150Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | YES |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
Unlocked 4G LTE Modem Router With Dual SIM Card Slot Detachable Cellular Antennas
| 2 Antennas: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Keywords: | Dual Sim Mobile Portable 4g Wirelss Wifi Router |
| Slots: | 1 WAN+4 LAN OR 1 RJ11+ 4LAN,2 Sim Card Slot |
TUOSHI Industrial 4G Router Load Balancing Diversity Antenna Wifi Security LTE CPE
| Antenna: | MIMO, SMA 5dBi High Gain Antennas |
|---|---|
| Sim Card: | 2 Sim Card Slot |
| Interface: | 1 WAN+3 LAN Gigabit Network |
5G LTE Outdoor CPE Router WiFi 802.11b/g/n/ac And 2x External Antenna For Rural Areas
| WirelessStandard: | 5G CPE |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| ProductName: | 5G LTE Outdoor CPE Router |
2.4Ghz Unlocked Sim Card Router 300mbps With RJ45 Port
| Antenna: | 4 Detachble Antenna, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Speed: | 300mbps |
| Input Voltage: | 12V |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

