All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ wifi lte router ] match 403 Products.
Outdoor 4G LTE Portable Wifi Router 150Mbps Portable 4G Hotspot Device
| Color: | White |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Speed: | 150Mbps |
Portable 4G LTE USB WiFi Modem 150Mbps Sim Card Modem Router
| LTE Download: | 100.8Mbps |
|---|---|
| LTE Upload: | 51.0Mbps |
| Interface: | USB2.0 |
Dual SIM 4G Cellular Router with 4x4 MIMO Detachable Antennas Band Lock VPN
| Dual Band Class: | 2.4GHz +5GHz, 64 Users |
|---|---|
| Data Transfer Rate: | 1266Mbps |
| Network Port: | 2WAN(1000Mbps) + 3LAN(1000Mbps) |
OEM 4G LTE Outdoor CPE Router 800/900/1800/2100/2600MHz Frequency Band
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
| Antenna: | 2x External Antenna |
MT7628N 12V DC LTE Router Volte with 802.11a/b/g/n/ac Wireless Standards
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Support: | 32devices |
Industrial Mobile Broadband Router 4G 32 Devices With SMA LAN Port
| Input Voltage: | 12V |
|---|---|
| Interface: | 2 LAN |
| Materia: | Steel Cover |
ROHS 1200Mbps WiFi Router 4 LAN Port Wireless Dual Band Router
| Support: | 32 Wireless Users |
|---|---|
| WiFi Security: | WPA/WPA2 |
| Antenna: | 6* 5dBi Antennas |
LAN Port Unlocked 4G Wifi Router
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Interface: | Rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM Card Slot |
| Frequency Band: | 2.4G&5.8G |
Industrial Dual Band Sim Card Router
| Support: | 32 Wireless Users |
|---|---|
| WiFi Security: | WPA/WPA2 |
| Antenna: | 6* 5dBi Antennas |
CAT4 300mbps Wireless Broadband Router 2 Antenna 32 Users
| Standards And Protocols: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| WiFi Security: | WPA/WPA2 |
| Antenna: | 2* 3dBi Antennas |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

