All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ wifi lte router ] match 403 Products.
Mobile 150Mbps Wireless Pocket Wifi Router Network Adaptor Repeater
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11n Wifi4 |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz |
| Wireless Transmission Speed: | Up To 150Mbps |
5dbi Antenna Broadband Sim Card Router White RJ11 Port
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz |
| DC Adapter: | Input Voltage: 12V, 1.5A |
300mbps CPE 4G Wireless Router 802.11a Inbuilt 5dBi Antennas
| Wired Transfer Rate: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Antenna: | Built-in 5dBi Antennas |
| Speed: | 300mbps |
RJ11 4G Modem Sim Card Slot 300Mbps LAN Port Wifi Router
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Frequency: | 2.4GHz |
| DC Adapter: | Input Voltage: 12V, 1.5A |
150Mbps 4G Multi Sim Wifi Hotspot FCC Portable Sim Card Modem
| Color: | White |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Speed: | 150Mbps |
Universal Portable 4G WiFi Modem Fast Lte Upload 51.0Mbps Max Download Speed 150Mbps
| Type: | Wireless |
|---|---|
| Speed: | 150Mbps |
| Lte Upload: | 51.0Mbps |
2Mbps Transmission Rate 10 User Wifi Sharings Mikrotik Router with Internal Style
| Lte Upload: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Dimensions: | 90mm X 28mm X 11mm |
| Style: | Internal |
Temperature Resistant 4G LTE Industrial Router 300 Mbps Data Rate DC 12V/1.5A Power Supply
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Humidity: | 10%~90% (Non-condensing) |
| Frequency Band: | 2.4GHz/5GHz |
OEM CAT4 CAT6 32 Users Dual Band 4G LTE WIFI Router Unlock 1200mbps Band Lock CPE
| Interface: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| WiFi Security: | WPA/WPA2 |
| Speed: | 1200mbps |
Speed 5G Wireless Router with Encryption WPA-PSK/WPA2-PSK and 600Mbps/867Mbps WiFi
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 600Mbps/5GHz: 867Mbps |
|---|---|
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

