All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ wifi lte router ] match 403 Products.
4g Lte Sim 5G Industrial Router Rj45 Pcba Board Mobile Lte Hotspot 300mbps
| Max. LAN Data Rate: | 300Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | Yes |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
150Mbps White Wireless Pocket Wifi Router 4g Mini Mifi Hotspot 10 users LTE With Sim Card Slot
| Packaging Details: | Box packing, size 21*20*7CM, 0.6kg/units |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | T/T, MoneyGram |
White Encrypting Router With WEP / TKIP / AES Encryption And 1 Year Warranty
| Type: | Wireless Router |
|---|---|
| Color: | White |
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
300Mbps 5G Dual Band WiFi Router With Wireless Security DC 12V/1A Power Supply
| Speed: | 5G |
|---|---|
| Type: | Wireless Router |
| Warranty: | 1 Year |
Speed White 5G WiFi Router With Secure Encryption And Multiple LAN Ports
| Wireless Security: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
|---|---|
| Encryption: | WEP/TKIP/AES |
| Interface: | 1 WAN + 4 LAN |
Car 4G LTE WiFi Modem ROHS Sim Card Slot 4G LTE USB Wifi Modem
| LTE Download: | 100.8Mbps |
|---|---|
| LTE Upload: | 51.0Mbps |
| Interface: | USB2.0 |
5.8GHz 1200Mbps WiFi Router , White Unlocked Sim Card Router
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Antenna: | 6* 5dBi Antennas |
| Users: | 32 |
32 Users 1200Mbps WiFi Router White 4G Outdoor Router With Sim Slot
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Antenna: | 6* 5dBi Antennas |
| Users: | 32 |
1200mbps Broadband Router With Sim Card Slot Unlocked Mobile Wifi Router 4G
| Antenna: | 6* 5dBi Antennas |
|---|---|
| Users: | 32 |
| Support: | 32 Wireless Users |
RJ11 Interface Sim Card Modem Router ROHS 4 External Antennas
| Frequency: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Interface: | 1 WAN+4 LAN |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

