All Products
-
WiFi LTE Router
-
4G LTE Router 300Mbps
-
LTE Router Volte
-
Dual SiM Mobile Router
-
5G WiFi Router
-
5G Outdoor CPE
-
4G LTE Outdoor CPE Router
-
USB WiFi Range Extender
-
WiFi 6 Gigabit Router
-
4G LTE Industrial Router
-
Wall Plug WiFi Extender
-
Portable 4G Mobile Hotspot
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Outdoor WiFi Antenna
-
LoRa Fiberglass Antenna
-
USB Hub Docking Station
-
4G GSM Antenna
-
Point To Point Wireless Bridge
-
Gabriel HaddadWe have been to working with together for 5 years, they are good supplier and good freinds, our honor to work with them. -
Francisco ArellanoNice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
Keywords [ wifi lte router ] match 403 Products.
TUOSHI 5G WiFi 6 Mobile Hotspot Router 100/1000mbps Wire Ethernet LAN Dual SIM
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| With Modem Function: | Yes |
| Standards And Protocols: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
2.4GHz-2.5GHz Frequency Range 802.11n Outdoor WiFi Antenna with Vswr≤1.5 and 50Ω Impedance
| Connector Type: | N-Type Female |
|---|---|
| Vswr: | ≤1.5 |
| Working With: | R658U Wifi Router |
DC 12V1A Power Supply 5G WiFi Router Wireless Router White Offering Wireless Coverage and Fast Internet Speeds for Offices
| Wireless Security: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
|---|---|
| Transmission Rate: | 600Mbps |
| Interface: | 1 WAN |
Secure Connection 5G WiFi Router with WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK and 1 WAN 4 LAN Interface
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
|---|---|
| Speed: | 5G |
| Type: | Wireless Router |
2 External Antennas Wireless Router for Speed 5G Data Transfer and Secure Connection
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
|---|---|
| Speed: | 5G |
| Transmission Rate: | 300Mbps |
CE 4G USB Wifi Modem Unlocked Sim Card Modem Router
| Color: | White&red |
|---|---|
| LTE Download: | 100.8Mbps |
| Speed: | 150Mbps |
Unlocked Sim Wireless CPE 4g 5g Wifi Router With Outdoor Antenna Battery
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Products Name: | 4g Wirelss Wifi Router With Sim,outdoor Antenna,battery |
| Ports: | 1 WAN+4 LAN OR 1 RJ11+ 4LAN,2 Sim Card Slot |
ROHS Portable 4G Mobile Hotspot 10 Users Portable Sim Card Router
| Custmoized: | Logo |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| User: | 10 Users |
High-Speed 4G LTE USB WiFi Modem with 2Mbps Transmission Rate for Internet
| Lte Upload: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Style: | Internal |
| Protection: | WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 |
For cables, if total amount exceeds $10,000, a $100 coupon and a set of cable kit will be sent as gifts.
For Aixton brand products, double discount would be enjoyed.
For large amount order, please contact us for more discount.
OK

